Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Mokslo metų pabaigos šventė

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo dar vieni mokslo metai. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje gegužės 27 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis 22 laidos abiturientams. Tai gražus atsisveikinimas su mokyklos suolu, draugais, mokytojais ir metas susikaupti brandos egzaminams. Gražiais žodžiais į iššūkių pilną gyvenimo etapą abiturientus palydėjo gimnazijos direktorė Diana Stachnovič, klasės vadovė Marija Kačan, abiturientų tėvai, atrasti savąjį kelią linkėjo šventės svečiai.

Mieli abiturientai, gimnazijos bendruomenė Jums linki tvirtybės, pasitikėjimo, sėkmės šypsnio ir bėgti paskui savo svajonę.

Mokslo metai baigėsi, atnešę daug pasiekimų, džiaugsmo, malonių rūpesčių. Visiems mokiniams linkime smagių atostogų ir turiningos vasaros! Pailsėkite, paaukite, praturtėkite, džiaukitės ir daug šypsokitės…

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija