Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarpkultūrinis edukacinis projektas „Kino gijos“

Š.m. kovo – gegužės mėn. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos I – II g. klasių mokiniai dalyvavo tarpkultūriniame edukaciniame projekte „Kino Gijos“, kurį organizavo všĮ „Natrix natrix“ kartu su asociacija „Kūrybinės jungtys“. Projekto rengėjai pagrindinį dėmesį skyrė skirtingų kalbinių grupių mokinių bendradarbiavimui, kultūros bendrybių ir skirtumų atpažinimui. Užsiėmimų metu analizavo, kaip kino kūrimo veiklos gali keisti jaunimo požiūrį į kitų kultūrų grupes, pilietiškumą: kas yra pilietis, kaip atpažinti pilietišką elgesį ir kt.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo užsiėmimuose su Vilniaus Lazdynų mokyklos mokiniais. Sesijas vedė profesionali kino režisierė Kristina Buožytė. Projekto metu mokiniai atliko įvairias užduotis, įgyvendino sugalvotus projektus, o savo patirtį jie sudėjo į filmų siužetus ir perteikė patrauklia, kūrybiškumą skatinančia kino forma. Kartu su mokiniais dirbo istorijos mokytoja Galina Uždavinienė ir lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Norvaišienė.

Mokinių filmų peržiūra

Dalyviai ir veiklos

Visų dalyvių kurtos socialinės reklamos

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija