Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Jaunųjų mokslininkų konferencija ICYS-2016

Jau daugelį metų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautinėje jaunųjų mokslininkų konferencijoje ICYS (International Conference of Young Scientists). Šiemet konferencija vyko balandžio 16 - 22 d. Rumunijoje, Kluž Napoka mieste. Gimnazijai atstovavo I gimn. klasės mokinė Karolina Savicka, II gimn. klasės mokinė Arina Skorochodova, chemijos ir biologijos mokytoja metodininkė Svetlana Griško, geografijos ir technologijų mokytoja metodininkė Galina Vincukevičenė. Mokinės sėkmingai pristatė tiriamuosius darbus ekologijos sekcijoje, pasidalijo patirtimi. Konferencijos dalyviai turiningai leido laiką ekskursijose, lankė muziejus, dalyvavo vakaronėse.

Džiugu, kad organizuojami įvairūs konkursai, konferencijos bei kiti renginiai, kurie skatina jaunuolius tirti, analizuoti, domėtis. Juk visa tai padeda žmogui tobulėti ir formuoti naują požiūrį į supančią aplinką.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija