Smalsūs priešmokyklinukai

Mūsų gimnazijoje jau trečią rudenį skaičiuoja priešmokyklinio ugdymo grupė „Saulytė“ . Šiais mokslo metais susirinko itin gausus būrys smalsių vaikučių, norinčių daug sužinoti ir išmokti. Jau pirmąją savaitę vaikai apsilankė gimnazijos bibliotekoje, apžiūrėjo bibliotekos ir skaityklos patalpas, pavartė enciklopedijas, knygas. Bibliotekininkė paaiškino, kaip išsirinkti knygeles, kad jas reikia saugoti, neplėšyti. Antrąją rugsėjo savaitę vaikai vyko į Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdyboje esančią saugaus eismo klasę. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ vaikus pasitiko komisarė inspektorė Aistė Dijokaitė. Pareigūnė paaiškino, kaip išvengti eismo nelaimių, kokią didelę svarbą tamsiu paros metu turi šviesą atspindintys elementai. Saugaus eismo klasėje ugdytiniai įdėmiai žiūrėjo animacinį filmą apie kelių eismo taisykles, išklausė pareigūnės patarimų, kaip saugiai elgtis kelyje. Komisarė inspektorė Aistė Dijokaitė priešmokyklinukams palinkėjo saugaus kelio ir padovanojo po atšvaitą.

Linkime visiems priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ vaikams gražaus rudenio ir smagių atradimų kasdienėje veikloje.