Tyrėjų naktis

Rugsėjo 23 d., penktadienį, po pamokų mokiniai neskubėjo namo. Keista? Ogi nieko keisto, nes gimnazijoje vyko kasmetis tradicinis renginys „Tyrėjų naktis“. Į jį susirinko visi entuziastai, norintys pažinti mokslą kasdienybėje. Jie labai noriai įsitraukė į pasiūlytas „Tyrėjų nakties“ veiklas. Didžiulio susidomėjimo sulaukė edukacinės-kūrybinės dirbtuvės. Visus atėjusius maloniai pasitiko konsultantai – mokiniai-savanoriai. Jie noriai dalinosi patirtimis eksperimentavimo srityje, o gabiausi, mokslu besidomintys mokiniai, veikdami netradicinėse erdvėse gilino gamtos mokslų teorines ir praktines žinias, susidomėję bendravo tarpusavyje, dalijosi įspūdžiais. „Tyrėjų naktis“ suteikė mokiniams galimybę artimiau pažinti tyrėjų pasaulį – susipažinti su tyrėjų darbu, jo žavesiu ir prasme bei bandyti atrasti save. Organizatoriai džiaugiasi, kad visos pasiūlytos veiklos pasiteisino, o mokinių šypsenos, noras jose dalyvauti ir toliau skatins rengti šį renginį.

Programa