Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Rugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena

Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje švenčiama Europos kalbų diena. Šiemet taip pat buvo daug renginių, kuriuose dalyvavo gausus būrys gimnazijos mokinių ir mokytojų. Bibliotekos vedėja paruošė knygų parodą „Kalbų įvairovė“, kiekviena klasė savo kabinetų duris papuošėplakatais „Žodžių mozaika“, koridoriuje įvairiomis spalvomis pražydo „Mandagių žodžių medis“. Literatūrinę popietę „V.Šekspyro sonetų skaitymai“ organizavo kalbų mokytojai kartu su vyresniųjų klasių mokiniais. Renginiai, skirti Europos kalbų dienai, prasidėję pirmadienį, tęsėsi visą savaitę, nes gimnazijos mokiniai dalyvavo miesto projektuose „Kultūrų maratonas“ ir „Europos kalbų diena Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje“, kurių metu supažindino bendraamžius su baltarusių nacionaline kultūra savo gimtąja kalba.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija