Košės diena

Spalio 10-ąją minima Pasaulinė košės diena. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija kartu su kitoms Lietuvos švietimo įstaigomis dalyvavo UAB „Malsena Plus“ inicijuotame edukaciniame projekte „Košės diena 2016“. Projekto tikslas – edukuoti mokinius apie sveikos mitybos įpročius bei jų naudą organizmui, sąmoningai rinktis sveikesnius užkandžius. Tądien gimnazijoje patys mažiausieji – priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ vaikai ir pradinių klasių mokiniai – kartu su pedagogais pusryčiams valgė sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą „Malsena“ košę su braškėmis ir bananais. O kiek džiaugsmo vaikams suteikė košės gaminimas! Kaip vaikai nekantravo paragauti pačių pagamintos košės. Košę valgė, košę gyrė! Edukacinės pamokėlės metu klasių vadovai suteikė vaikams daugiau informacijos apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui, sveikos mitybos principus bei sporto naudą. Kiekvienas vaikas gavo dar ir po spalvotą knygelę su įvairiomis interaktyviomis užduotimis. Visi renginio dalyviai vieningai nusprendė: į maisto racioną būtina įtraukti košes. Žinoma, košės – paprasta, bet skanu ir sveika.