Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Projektas „Kalėdinis sveikinimas 2016“

Š. m. gruodžio mėn. 2–4 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame tarpmokykliniame projekte „Kalėdinis sveikinimas 2016“. Projekto metu vyko integruotos anglų kalbos–dailės ir technologijų pamokos, kurios sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. Šių pamokų metu mokiniai kūrė kalėdinius atvirukus, rašė sveikinimus anglų kalba. Geriausi darbai dalyvavo atvirukų mainuose su projekto partneriu – Vilniaus darželiu-mokykla „Vilija“. Gruodžio 20–27 dienomis gimnazijos bibliotekoje buvo eksponuojami projekto darbai. Parodos lankytojai aktyviai balsavo už patikusius kalėdinius atvirukus. Jų dėka išrinkti penki geriausių darbų autoriai, kurie apdovanoti padėkomis: Timofej Gajvoronskij (4 A kl.), Paula Jančis (4 A kl.), Patricija Šalkovska (4 B kl.), Konstancja Zinkevič (3 A kl.), Palina Navikaitė (4 B kl.).

Projekto organizatoriams dėkojame už puikią projekto idėją, o visiems mokiniams ir mokytojams – už dalyvavimą projekte.