Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pamoka „Sužinok ir išmok“

Gruodžio mėnesį Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos 7 klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoja Galina Vincukevičiene dalyvavo interjero dekoravimo pamokoje „Sužinok ir išmok“ Vilniaus statybininkų rengimo centre. Šioje profesinėje mokykloje ir jos organizuojamuose užsiėmimuose noriai dalyvauja mūsų gimnazijos mokiniai, nes turi galimybę susipažindinti su naujomis dekoravimo technologijomis, profesionaliais įrankiais ir įrenginiais. Gimnazistai džiaugiasi ne tik savo kūrybinio darbo rezultatais – dirbiniais, bet ir visada svetingu priėmimu, bendravimu su Vilniaus statybininkų rengimo centro mokytojais.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija