Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai gimnazijoje

2017 m. kovo 9-13 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje buvo paminėtos 27-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinės. Visa gimnazijos bendruomenė šventė ypatingą dieną, kai prieš 27 metus visam pasauliui Lietuvos žmonės paskelbė, jog žengs protėvių nueitu laisvos Lietuvos keliu. Gimnazijoje vyko klasės valandėlės, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, vyresnių klasių mokiniai kino teatre žiūrėjo filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“, dalyvavo edukacinėje išvykoje po VU architektūrinį ansamblį ir biblioteką. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai piešė ilgiausią piešinį „Margaspalvė mano Lietuva“. Gražiausius žodžius Tėvynei mokiniai tarė meninio skaitymo konkurse „Tėvynei Lietuvai“. Renginių savaitę baigė pilietinė akcija „Gyvasis tautos žiedas“.Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajusti, kad mes „tikrai mylim Lietuvą“.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija