Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017

Gimnazijos bendruomenė, atsiliepdama į VšĮ „Vaikų linija“ kvietimą, 2017 m. kovo 20–26 dienomis aktyviai dalyvavo Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ renginiuose, veiklose, skatinančiose stabdyti patyčias, kurti draugišku bendravimu ir bendradarbiavimu grįstus santykius. Visą savaitę gimnazijos fojė ežiukas Gerukas kvietė pasidalinti draugyste, būti geresniais. Daug veiklų buvo skirta draugiškumo skatinimui: draugiškiausio klasės/grupės mokinio rinkimai, kūrybinis konkursas „Ketureilis draugui“, linksmosios estafetės „Mes už gražų bendravimą“, piešinių konkursas „Patyčios bijo tavo nepritarimo!“, draugystės apyrankių pynimas ir kt. Veiksmo savaitės baigiamasis akordas – akcija „Gyvoji draugystės gija“. Jos metu visi bendruomenės nariai susikibo rankomis ir gyva grandine apjuosė gimnaziją – savąją draugystės salą. Džiugu, kad gimnazijos bendruomenė buvo vieninga. Juk draugystė yra jėga, kuri nugali patyčias!