Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Paroda „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“

Š.m. balandžio 19-20 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo parodoje „Pranciškaus Skorinos Rusėniškajai Biblijai – 500“, kuri vyko LMA Vrublevskių bibliotekoje. Vienas iš reikšmingiausių parodos eksponatų – Prahoje 1517–1520 m. atskiromis knygomis Pranciškaus Skorinos išleista Rusėniškoji Biblija – atvežta iš Vokietijos, iš Aukštutinės Lužicos krašte esančio Giorlico miesto. Ekskursiją vedė LMA Vrublevskių bibliotekos direktorius dr. Sigitas Narbutas. Jis įdomiai papasakojo apie eksponuojamus leidinius, dokumentus, pasakojančius apie Skoriną, jo gyvenimą, darbus bei aplinką.

Nuoširdžiai dėkojame už unikalią galimybę pamatyti Rusėniškąją Bibliją, reikšmingą knygos meno paminklą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija