Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Susitikimas su knygos „Vilnius: meilės stotelės“ autore Liuda Matoniene

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, balandžio 28 d., III gimnazijos klasės mokiniai apsilankė Karoliniškių bibliotekoje, kurioje vyko Liudos Matonienės knygos „Vilnius: meilės stotelės" pristatymas. Autorė – profesionali gidė – pasakojo, kad idėja parašyti knygą kilo, surengus pirmąją ekskursiją po Vilnių savo vyrui. Taip gimė daugiau kaip dvidešimt romantiškų istorijų – dvidešimt meilės stotelių senajame Vilniaus žemėlapyje. Knygos puslapius puošia Vilniaus nuotraukos, darytos autorės draugės Editos Meškonienės. Pasak fotografės, šiai knygai buvo padaryta apie tūkstantis nuotraukų, o atrinktos tik pačios geriausios.

Mūsų klasės mokinei Katažinai Atroško, aktyviai atsakinėjusiai į klausimus, autorė pasirašė ir padovanojo knygą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija