Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Šeimos sporto diena

2017 m. gegužės 12 dieną gimnazijos bendruomenė - mokiniai, pedagogai ir tėvai - susirinko į Šeimos sporto dieną „Sportuok su šeima!“, skirtą Sporto metams Lietuvoje bei tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šio renginio idėja ir tikslas – suburti gimnazijos bendruomenę, paskatinti aktyviai leisti laisvalaikį sportuojant bei turiningai praleisti laiką kartu su šeima. Renginio programa buvo įvairi: žaidimai ir estafetės ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, kvadrato, futbolo varžybos, krepšinio baudų metimai, jėgos ir ištvermės rungtys, skirtos įvairių kategorijų grupėms. Buvo sudarytos mokinių, pedagogų ir tėvų komandos, kurios savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse ir sporto rungtyse. Aidint sirgalių palaikymo šūkiams, komandos stengėsi kuo geriau pasirodyti, buvo kupinos ryžto bei noro nugalėti.

Visos komandos troško pergalės, tačiau svarbiausia buvo ne surinktų taškų skaičius, bet gimnazijos bendruomenės bendrystės ir noro veikti pojūtis, gražūs tėvų, vaikų ir pedagogų tarpusavio santykiai. Susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai – 7 klasės komanda, kuri ir pelnė pagrindinį prizą – taurę bei nominaciją „Sportiškiausia klasė“. Visos dalyvavusios komandos apdovanotos padėkomis už aktyvų dalyvavimą renginyje.

Visiems, tądien dalyvavusiems Šeimos sporto dienoje, nuobodžiauti neteko. Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu ir toliau kvies gimnazijos bendruomenę susiburti bei aktyviai ir sveikai praleisti laiką.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija