Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Išvyka į Minską

Pasibaigus mokslo metams ir nuskambėjus paskutiniam skambučiui mūsų gimnazijos mokiniai neskubėjo išsiskirti su draugais ir mokytojais. Pirmąjį atostogų šeštadienį, birželio 3 d., vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai išvyko į Minską. Kadangi šiais metais minimos 135-osios poeto Jankos Kupalos gimimo metinės, išvykos dalyviai lankėsi Jankos Kupalos valstybiniame literatūros muziejuje, dalyvavo edukacinėje programoje „Janka Kupala kultūrų dialoge“. Taip pat lankėsi baltarusių rašytojo, poeto Jokūbo Kolaso valstybiniame literatūros memorialiniame muziejuje. Didelį įspūdį paliko Baltarusijos nacionalinė biblioteka, aukščiausias pastatas Minske, jame įsikūręs retų knygų muziejus. Apžvalginės ekskursijos po Minską metu mokiniai ir mokytojai grožėjosi parkais, aikštėmis, architektūriniais paminklais.

Kelionė truko visą dieną, o gauti įspūdžiai, tikimės, bus gera prasidėjusios vasaros nuotykių pradžia.