Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Nepakartojamos vasaros dienos „Šypsenėlėje“

Birželio 1–14 dienomis gimnazijoje veikė dieninė vaikų vasaros stovykla „Šypsenėlė“, kurioje poilsiavo 1–5 klasių mokiniai. 29 vaikams buvo sudarytos sąlygos ne tik turiningai pailsėti, bet ir buvo skatinami pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikiai, fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena, plėtojami gebėjimai ir patirtis. Stovyklautojai aplankė Kernavę, Trakus, Aukštaitijos nacionalinį parką, keliavo po Vilnių ir jo apylinkes, lankėsi VU Botanikos sode Kairėnuose, Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Gintaro galerijoje-muziejuje, dalyvavo edukacinėse programose „Tautinis kostiumas“, „Grūdo kelias“, „Paukščių kaime“, Vaikų dienoje Švietimo ir mokslo ministerijoje ir t.t. Jie ne tik daug keliavo, pamatė, sužinojo, bet ir įdomiai, aktyviai bei prasmingai leido laisvalaikį. Tėveliai labiausiai džiaugėsi, kad jų vaikai tapo savarankiškesni, įgijo daugiau pasitikėjimo savimi, geriau suvokė ir pajuto bendruomeniškumą, dėmesingumą šalia esančiam, susirado draugų, stiprino sveikatą, grūdinosi.

Nepaprastai greitai prabėgo 10 dienų. Viskas, kas buvo suplanuota, pamatyta, aplankyta. Vaikai buvo aktyvūs dalyviai, todėl nė vienas neliko be apdovanojimų. Tikimės, kad kiekvieno vaiko širdelėje liko gražus prisiminimas apie stovyklą. Belieka laukti ateinančios vasaros ir vėl susitikti „Šypsenėlėje“. Juk vasarą stovyklauti čia taip smagu!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija