Projektas „Mes kartu”

Birželio 6-7 d. mūsų gimnazijos delegacija dalyvavo projekto „Mes kartu”, finansuojamo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės, renginyje Trakuose. Projektas skirtas tautinių mažumų ir lietuviškų mokyklų bendradarbiavimui skatinti. Jame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Klaipėdos, Panevėžio, Šalčininkų, Vilniaus, Visagino ir Trakų. Renginio dalyvių laukė susitikimai su įdomiais žmonėmis, išvyka traukinuku į Užutrakio dvarą, edukacinė programa ,,Nepažinti Trakai‘‘, ekskursija Trakų pilyje, vandens parko pramogos. Gimnazijos mokiniai ir mokytoja grįžo puikios nuotaikos, kupini gerų įspūdžių.