Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė programa „Nariuotakojai mokykloje“

Rugsėjo 18 d. 1-8 klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ vaikai gimnazijoje turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Palangos zoologijos sodo insektariumo nariuotakojais. Edukacinės programos vadovas Edgaras Čepulkovskis juos supažindino su vienintele Lietuvoje keliaujančia nariuotakojų ekspozicija ir jos neįprastais gyvūnais. Vaikai pamatė gyvus vorus paukštėdas, vienus iš didžiausių pasaulio tarakonų, šakelėmis apsimetančias gyvalazdes, šimtakojus ir kt. Vaikai ne tik pamatė, bet ir sužinojo daug naudingos bei įdomios informacijos apie šiuos egzotinius gyvūnus, jų kilmę, gyvenamąsias vietas, sugebėjimą prisitaikyti išgyventi aplinkoje, kūno sandarą, klasifikaciją ir kt. Drąsiausieji galėjo net palaikyti Madagaskaro tarakonus, gąsdinusius šnypštimu.

Dėkojame organizatoriams už patirtus įspūdžius ir suteiktas žinias!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija