Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sveikiname ir džiaugiamės!

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės 6 klasės mokinės Linos Adomavičiūtės sėkme kasmetiniame respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas”. Liną konkursui paruošė mokytoja Nijolė Bagdonienė. 54 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėję 5–8 klasių mokiniai pakviesti dalyvauti baigiamajame konkurso etape, kuris vyks 2017 m. spalio 13 d. Lietuvos edukologijos universitete. Linkime sėkmės sekančiame konkurso etape!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija