Solidarumo bėgimas

Spalio 17 d. gimnazijos bendruomenė dalyvavo 4-ajame Solidarumo bėgime Lietuvoje. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ pakvietė susiburti kilniam tikslui ir paaukoti lėšų pozityviosios tėvystės sklaidai Lietuvoje bei medicinos punkto, suteiksiančio būtiniausias medicinos paslaugas 3-6 metų vaikams Chikabuke bendruomenės pradinėje mokykloje Zambijoje, įrengti. Prie kitų Solidarumo bėgime dalyvaujančių Lietuvos mokyklų būrio prisijungė 125 mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Kiekvienas bėgimo dalyvis susirado rėmėjų, kurie už kiekvieną nubėgtą jo solidarumo kilometrą paaukojo sutartą sumą pinigų.

Gimnazijos bendruomenės nariai, susivieniję bendrai sportinei veiklai, ne tik smagiai ir prasmingai praleido laiką, bet ir padėjo tiems, kuriems parama ir pagalba neabejotinai reikalinga. Dėkojame visiems Solidarumo bėgimo dalyviams už parodytą jautrumą ir supratingumą. Kartu mes galime viską!