Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinio projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“ konferencija

Š. m. lapkričio 10 d. 5 klasės mokinė Diana Vincukevičiūtė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Bagdonienė dalyvavo tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio-socialinio švietimo projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė” baigiamojoje konferencijoje, kuri vyko Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje. Dalyvauti konferencijoje buvo pakviestos komandos, kūrybiškiausiai įvykdžiusios projektines veiklas – džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos komanda turėjo puikią galimybę pasidalinti gerąja darbo patirtimi. Bendros projekto veiklos suartino mokinius, pedagogus, tėvus bendravimui, kūrybai ir buvimui kartu, suteikė visiems pozityvių emocijų.

Projekto organizatoriui – Vilniaus lopšeliui-darželiui „Rūta”, – subūrusiam ne tik Lietuvos, bet ir užsienio švietimo įstaigų bendruomenes bendrai veiklai, padėkojome už puikią ir nuotaikingą kelionę saulėtu oranžiniu traukiniu ir padovanojome oranžinį vyturėlį, kad pavasarį vėl sukviestų į būrį visus, norinčius pažinti platų gamtos pasaulį ir dalintis oranžiniu gerumu.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija