Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Protų mūšis „Pažink savo kraštą”

Lapkričio 30 d. gimnazijos 8-10 klasių mokinių komanda „Šimtamyliai” dalyvavo protų mūšyje „Pažink savo kraštą”, skirtame artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Vilniaus Liepkalnio mokyklos organizuotame protų mūšyje dalyvavo 4 mokyklų komandos. Komandų nariai uoliai tarėsi tarpusavyje, stengėsi kuo išsamiau atsakyti į pateiktus klausimus apie Lietuvos istoriją, geografiją, gamtą ir įžymius žmones. Netrūko išradingumo, sumanumo, azarto, jaudulio ir geros nuotaikos. Protų mūšis suteikė mokiniams naujų žinių, praplėtė jų akiratį.

Sveikiname komandą „Šimtamyliai” protų mūšyje laimėjusią III-iąją vietą! Ačiū šauniems komandos nariams: Anastasijai Jasinskajai, Darjai Antonovai, Karinai Voiskunavičiūtei, Glorijai Siliuk, Martai Skrobot, Nikitai Aleksejenkovui.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija