Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Laisvės gynėjų diena

2018 m. sausio 12 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija”, skirtoje Laisvės gynėjų dienai paminėti. 8:00 val. dešimčiai minučių gimnazija paskendo tamsoje. Languose sužibo atminties žvakutės, uždegtos pagerbti žuvusiuosius 1991 metų sausio 13-ąją, o gimnazijos fojė plazdeno iš žvakučių sudėtas žodis LAISVĖ. Tądien gimnazijoje vyko pilietiškumo pamokos, popietės, kūrybinės valandėlės, organizuotos išvykos į Laisvės gynėjų atminimo vietas. Mes prisimename, kodėl esame laisvi!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija