Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Projektas „Mūsų paukščiai“

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos pirmokai vykdo projektą „Mūsų paukščiai“. Projekto tikslas – kuo daugiau sužinoti apie Lietuvoje žiemojančius paukščius, skatinti vaikus rūpintis paukščiais, juos globoti. Mokiniai per pasaulio pažinimo pamokas susipažino su Lietuvoje gyvenančiais sparnuočiais, tyrinėjo jų gyvenimo ypatumus žiemą. Kitas projekto etapas – pagalba paukščiams: mokiniai pagamino lesyklėles ir pakabino jas gimnazijos teritorijoje. Vaikai labai džiaugėsi matydami, kad jų pagalba paukšteliams yra būtina.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija