Išvyka į parodą „Išradėjų šalis - moksliniai tyrimai Vokietijoje“

Sausio 17, 18, 22 dienomis 6-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre aplankė parodą „Išradėjų šalis - moksliniai tyrimai Vokietijoje“. Parodos organizatoriai Goethe`s institutas drauge su Fraunhoferio draugija ir Maxo Plancko draugija pristatė vokiečių išradimus, kurie pakeitė pasaulį - telefoną, kompiuterį, automobilį. Mokiniai ne tik susipažino su stulbinančiais išradimais, bet pamatė ir istorinius atradimus bei šiuolaikines inovacijas informatikos, energetikos, komunikacijų, transporto, medicinos, optikos ir medžiagų mokslo srityse, susipažino su Vokietijos mokslinių tyrimų institucijomis.

Mokiniai dalyvavo ir edukaciniame užsiėmime „Aš - tyrėjas“. Užsiėmimo metu jie visą laiką aktyviai dirbo: ne tik susipažino ir išbandė tai, kas atrasta, mokėsi ir gilino savo žinias, bet ir praplėtė savo akiratį, atrado sritis, kurios patinka. Užsiėmimas patiko visiems, ypač besidomintiems, kas nauja sukurta technologijų pasaulyje, bei norintiems pradėti sėkmingai planuoti savo karjerą.

Dėkojame organizatoriams už puikią parodą, šiltą priėmimą ir dovanėles.