Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą

Sausio 28 d. 3 klasės mokiniai bei keletas tėvų vyko į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą žiūrėti pasakos „Pelenė“. Ir vaikams, ir suaugusiems nėra nieko nuostabesnio už puikiai nuo vaikystės žinomą istoriją apie Pelenę. Pagal šį kūrinį parašyto S.Prokofjevo baleto muzika žiūrovus nukėlė į ryškiaspalvę pasaką, paliekančią laimingos pabaigos viltį. Mokinius sužavėjo profesionalus aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos. Štai kelios mokinių mintys po spektaklio:

„Man labai patiko spektaklis, gražus pasirodymas“. (David)

„Patiko spektaklio pradžia ir pabaiga. Labai patiko pelenės suknelė“. (Vittorija)

„Sužavėjo aktoriai, jų vaidyba, nuostabūs balsai. Viskas patiko, norėčiau sugrįžti vėl“. (Anastasija)