Skelbiami tarptautinio mokinių piešinių konkurso „Gražiausių kūrinių apie Lietuvą iliustracijos“ nugalėtojai

2018 m. vasario 20 dieną Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vyko tarptautinio mokinių piešinių konkurso „Gražiausių kūrinių apie Lietuvą iliustracijos“ darbų vertinimas. Konkursui darbus pateikė 10 Vilniaus miesto bei užsienio lietuviškų mokyklų mokiniai. Darbus vertino specialiai konkursui suburta komisija. Geriausiai įvertinti buvo šių autorių darbai:

I grupė – 1-4 klasių mokiniai

• I VIETA – Lukrecja Godlevska (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
  • II VIETA – Birutė Venslavičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
  • III VIETA – Justina Puškoriūtė ir Smiltė Linartaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)

II grupė – 5-8 klasių mokiniai

• I VIETA – Ilja Dmitruk (Rimdžiūnų vidurinė mokykla, Baltarusijos Respublika)
  • II VIETA – Jogilė Raguckaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
  • III VIETA – Paulė Lavrinovičiūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems piešinių konkurse „Gražiausių kūrinių apie Lietuvą iliustracijos“ ir sveikiname nugalėtojus!