Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

„Mano kraštas per 100 sekundžių“

Didžiuojamės mūsų gimnazijos IV g klasės mokiniais Ivanu Kosobuckiu ir Laura Nikodema Leščevič, kurie dalyvavo projekte JUNGIAM LIETUVĄ. Projekto tikslas – ugdyti jaunimo kūrybiškumą, patriotiškumą bei atsakomybę. Mokiniai kūrė filmukus tema „Mano kraštas per 100 sekundžių“. Šios iniciatyvos metu bendromis visų šalies regionų moksleivių jėgomis bus sukurtas trumpametražis filmas „Jungiam Lietuvą“.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija