Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Baltarusių kalbos ir literatūros olimpiada Mozyriuje

2018 m. kovo 26-30 d. Baltarusijos Respublikoje Mozyriaus mieste vyko baltarusių kalbos ir literatūros olimpiados baigiamasis etapas, kuriame dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai iš įvairių Baltarusijos Respublikos regionų. Į šį renginį buvo pakviesti ir 3 mūsų gimnazijos bei Lenkijos Hainuvkos baltarusių licėjaus mokiniai. Olimpiados atidarymo ceremonijoje skambėjo baltarusių dainos, energingi Mozyrio šokių klubo studentų šokiai.

Olimpiados užduotis mokiniai atlikdavo ryte, o po pietų vyko kultūrinė programa: dalyviai žiūrėjo K. Krapivos spektaklį „Kas juokiasi paskutinis“ I. Meležo dramos teatre, susipažino su senojo Mozyriaus istorija: aplankė Šv. Mykolo katedrą, Šv. Mikalojaus bažnyčią, centrinės aikštės architektūrinį ansamblį. Mokiniams gilų įspūdį paliko apsilankymas valstybiniame Mozyriaus Ivano Šamiakino pedagoginiame universitete.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija