Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Konferencija „Mano mažasis pasaulis“

2018 m. kovo 29 d. 4 klasės mokinys Arturas Stavpniukas kartu su mokytoja Jelena Zabelskaja dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių konferencijoje „Mano mažasis pasaulis“, kuri vyko Vilniaus „Spindulio“ progimnazijoje. Konferencijos dalyviai dalijosi tiriamojo darbo patirtimi, skaitė pranešimus įvairiausiomis temomis. Mūsų gimnazijai atstovavęs jaunasis tyrėjas pristatė savo darbą „Bulvių traškučių tyrimo istorija”, kuris konferencijos dalyvius sužavėjo kruopštumu ir mielu pristatymu. Džiaugiamės puikiu Arturo pasirodymu konferencijoje ir linkime sėkmės bei gerų rezultatų ateityje.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija