Akcija „Darom 2018“

Šiemet balandžio 21 dieną visoje Lietuvoje vyko 11 visuotinė akcija „Darom 2018“. Akcijos tikslas - atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, padaryti Lietuvą švaresnę, skatinti savanorystę, socialinį atsakingumą ir pilietiškumą.

Balandžio 20 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė taip pat dalyvavo tradicinėje aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom 2018“. Buvo sutvarkyta gimnazijos teritorija, sporto aikštelė ir pamiškė šalia ugdymo įstaigos. Ši pavasarinė talka kasmet primena, kaip svarbu saugoti gamtą, jos neteršti. Dėkojame mokiniams, mokytojams bei darbuotojams, kurie šauniai dirbo, kad mūsų aplinka taptų gražesnė.