Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Akcija, skirta Černobylio tragedijai paminėti

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė dalyvavo tradicinėje akcijoje, skirtoje Černobylio tragedijai paminėti. Mokiniai su mokytojais pasodino gėlių per katastrofą žuvusiems žmonėms atminti. Prieš 32 metus, 1986 m. balandžio 26 d., įvyko Černobylio atominės elektrinės avarija. Tai didžiausia branduolinė avarija pasaulio istorijoje. Akcijos, skirtos Černobylio tragedijai paminėti, metu buvo pagerbti žmonės, kurie gelbėjo pasaulį, aukodami savo sveikatą ir gyvybę.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija