Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje minima Europos kalbų diena. Europos kalbų dienos minėjimo tikslas – skatinti toleranciją ir sąmoningumą kitų kalbų ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir paraginti bet kokio amžiaus žmones mokytis kalbų.

Jau tapo gražia tradicija kasmet šią dieną paminėti ir mūsų gimnazijoje. Šiais metais visa veikla buvo integruota į mokomuosius dalykus. Mokiniai keliavo „Žymių žmonių pėdomis“ per istorijos, geografijos, biologijos, chemijos, fizikos, matematikos pamokas, žiūrėjo filmus, vertė tekstus, statė „Babelio bokštą“, dalyvavo viktorinoje „Europos vėliavos“. 1,6 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse Europos kalbų dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Valstybės institucijų kalbų centru. I g klasės mokiniai pristatė pasirinktą šalį Vilniaus Simono Konarskio mokyklos ir Vilniaus mokyklų kalbų konkurse. Mokiniai atliko kūrybines užduotis, atsakė į viktorinos klausimus. Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų gimnazijos atstovų puikiu pasirodymu ir užimta 1-ąja vieta.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija