Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Kviečiame naudotis elektronine „Vyturio“ biblioteka

Turbūt esate girdėję, kad knygų skaitymas turtina vaikų vaizduotę, plečia žodyną ir augina jų asmenybes. „Vyturio“ internetinėje bibliotekoje yra net 400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes. Reikalingiausius kūrinius vaikai galės skaityti jiems patogiu laiku ir jiems patogioje vietoje, o knygų kopijų niekada nepritrūks. Kviečiame registruotis „Vyturio“ internetinėje bibliotekoje.

Susikurti paskyrą galima čia

Gražių minčių ir smagaus skaitymo!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija