Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2019“

Vasarai jau prasidėjus, birželio 10-21 dienomis, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ketvirtus metus vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė“. Stovyklos tikslas - organizuoti vaikų kūrybingą ir prasmingą poilsį vasaros metu.

Vaikai stovykloje patyrė daug smagių akimirkų. Jie keliavo traukiniu į Trakus, kepė kibinus, dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje laivu „Nepažinti Trakai“. Stovyklautojai lankėsi kino teatre, sportavo, žaidė boulingą, dalyvavo turistinėje išvykoje prie Salotės ežero, edukaciniuose užsiėmimuose, su įvairiais fizikos reiškiniais susipažino Energetikos ir technikos muziejuje, ieškojo lobio Europos parke, zoologijos sode „Zoopark“ susipažino su gyvūnais. Išvykoje į Ignaliną ir jos apylinkes sužinojo šakočio atsiradimo istoriją, kaip ir iš ko jis kepamas, Bitininkystės muziejuje susipažino su bičiu gyvenimu, drąsiausieji lipo į 25 metrų aukščio Vilkakalnio apžvalgos bokštą. Vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse: piešė ant plėvelės, kūrė darbelius iš gamtinių medžiagų. O kur dar maudynės ežere ir ledai karštą vasaros dieną...

Stovyklautojai buvo aktyvūs, draugiški, ištvermingi. Tikimės, kad patirtų įspūdžių vaikams užteks visai vasarai!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija