Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Orientavimosi ir pažinimo varžybos Vilniaus miesto gatvėmis

Š.m. rugsėjo 28 dieną, šeštadienį, gimnazijos mokiniai dalyvavo Orientavimosi ir pažinimo varžybose Vilniaus miesto gatvėmis, skirtose paminėti Tarptautinę turizmo dieną. Nors oras buvo lietingas ir vėjuotas, tačiau varžybų dalyvių neišgąsdino. Mokiniai ne tik atliko varžybų organizatorių parengtas užduotis, pasitikrino žinias ir geriau pažino Vilniaus senamiestį, bet ir aktyviai, turiningai praleido laisvalaikį. Šiose varžybose sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos vyresniųjų amžiaus grupės komandą, kuri užėmė III vietą ir buvo apdovanota Vilniaus jaunųjų turistų centro diplomu, medaliais ir taure. Sveikiname ir džiaugiamės!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija