Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė pažintinė kelionė į Gardiną

Mūsų gimnazijos bendruomenė labai mėgsta keliauti. Kiekvienais metais tėvelių, mokinių ir mokytojų iniciatyva organizuojamos edukacinės-pažintinės kelionės po Lietuvą ir Europą.

Šių metų spalio 5 dieną gimnazijos bendruomenei organizuota išvyka į Gardiną, kurios metu aplankė svečią šalį ir susipažino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija. Išvykos dalyviai grožėjosi Senąja pilimi, pastatyta dar Vytauto Didžiojo laikais, Karališkąja rezidencija, kurioje posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, LDK didiko Antano Tyzenhauzo aikšte bei rūmais, Žilibero parku. Gardine labai daug bažnyčių, todėl pabuvojo didžiausioje Šv. Pranciškaus Ksavero katedroje, kurioje yra seniausias Rytų Europoje laikrodis, įspūdingai dekoruotoje Koložos cerkvėje, Šv. Pakrovskio katedroje-sobore. Vėliau keliautojai vyko prie Augustavo kanalo – unikalaus XIX a. istorinio-kultūrinio objekto, kur nepamirštamus įspūdžius paliko plaukimas garlaiviu.

Kelionė – galimybė puikiai praleisti laiką bei patirti nuotykių, todėl visi nekantriai laukia naujų išvykų.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija