Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė išvyka į LMA Vrublevskių bibliotekos parodą „Pasaulio gerumas baltarusių dailininkų akimis“

2019 m. spalio 1 d. mūsų gimnazijos III-IV g. klasių mokiniai lankėsi LMA Vrublevskių bibliotekos surengtoje parodoje „Pasaulio gerumas baltarusių dailininkų akimis“. Bibliotekos darbuotoja supažindino su šios įstaigos istorija, fondais, katalogais. Retų spaudinių skyriuje, kurio fonduose saugoma daugiau kaip 450 tūkst. spaudinių, mokiniai matė inkunabulus, seniausių raštų knygas, skaitė tekstus, išspausdintus graždankos šriftu, žavėjosi mažiausia lietuviška knyga. Mokinių dėmesio sulaukė ir paroda „Pasaulio gerumas baltarusių dailininkų akimis“, kurioje pristatomi baltarusių dailininkų darbai iš trijų plenerų, vykusių 2018–2019 m.: „Art and Vilnius, „Vilnius baltarusių dailininkų akimis“ ir „Gerumo bangos“.