Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Respublikinė viktorina „Kalba yra didis, tautos statytas paminklas“

Lapkričio 15 d. mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokinių komanda dalyvavo respublikinėje viktorinoje „Kalba yra didis, tautos statytas paminklas“ (J.Jablonskis), kurią organizavo Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Trakų suaugusiųjų mokymo centras. Renginio tikslas - skatinti ir motyvuoti mokinius mokytis lietuvių kalbos, atskleisti jos grožį ir svarbą. Viktorinoje, vykusioje Trakuose, konferencijų centre „Trasalis“, dalyvavo mokinių komandos iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių mokyklų, kuriose vaikai mokomi tautinės mažumos kalba. Jie diskutavo, aktyviai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, lietuvių kalbą, žymius žmones. Nors viktorinos nugalėtojomis paskelbtos tik trys komandos, bet pralaimėjusių nebuvo – visi apdovanoti prizais. Po renginio mokiniai dalyvavo ekskursijoje po Trakų pilį.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija