Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Statybos darbų pradžia Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje

Vykdant ES projektą ENI-LLB-0-249 „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VšĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“, prasidėjo ilgai laukta naujo mokyklos pastato statyba Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos teritorijoje. Naujame dviejų aukštų pastate bus įrengta sporto salė, valgykla ir mokomieji kabinetai. Darbų rangovas – UAB „Indema“.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija