Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 22 d. simbolinis paskutinis skambutis nuskambėjo Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos 26-ajai abiturientų laidai. Šių metų šventė kitokia, be gausaus gimnazijos bendruomenės narių susibūrimo, draugų bei apkabinimų. Abiturientai, tėvai ir mokytojai susirinko į virtualų šventinį renginį. Nors šventė ne tokia, kaip įprasta, tačiau stengtasi išsaugoti ilgametes tradicijas. Šiek tiek sutrikę ir nedrąsūs pirmokai deklamavo eilėraščius ir sėkmės linkėjo vyresniesiems draugams. Abiturientus sveikino ir daug nuoširdžių linkėjimų išsakė gimnazijos administracija, mokytojai, tėvai, netrūko ir staigmenų. Netradiciškai kompiuterių ekranuose nuskambėjo paskutinis skambutis.

Mieli abiturientai, linkime Jums tvirtybės, pasitikėjimo ir sėkmės šypsnio laikant egzaminus, renkantis tolesnį kelią, įgyvendinant savo svajones.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija