Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Projektas „Pažinkite vieni kitus ir mūsų Lietuvą“

2020 m. rugsėjo 4-6 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo projekto „Pažinkite vieni kitus ir mūsų Lietuvą“ dalyvių susitikime, kurį organizavo Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazija. Pirmą išvykos dieną jie aplankė klasicistinio stiliaus Pakruojo dvaro ansamblį. Antrą dieną mokiniai ir mokytojai viešėjo Palangoje, lankėsi Gintaro muziejuje, grožėjosi gėlėmis Birutės parko rožyne. Vėliau visi norintys galėjo pailsėti prie jūros. Vakare vyko kūrybinės dirbtuvės, skambėjo dainos. Trečią dieną pakeliui į namus projekto dalyviai užsuko į Kernavę, aptarė susitikimo rezultatus ir tolesnę projekto eigą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija