Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Europos kalbų diena

Mūsų gimnazijos tradicija – paminėti Europos kalbų dieną. Šiais metais vyko netradicinės pamokos: viktorinos, protų mūšiai, mokiniai virtualiai keliavo po Europos šalis, žiūrėjo filmus įvairiomis kalbomis. 8 klasės mokiniai nusprendė daugiau sužinoti apie lietuvių kalbą, todėl rugsėjo 23 dieną apsilankė Valstybės pažinimo centro rengiamame edukaciniame užsiėmime „Kalbinis iššūkis: kaip šnekame lietuviškai?“. Pasiskirstę komandomis jie domėjosi lietuvių kalbos istorija, sužinojo, su kokiais iššūkiais susiduria kalba, klausėsi šnektų ir patys jomis skaitė tekstus. 7 klasės mokiniai dalyvavo interaktyviame užsiėmime Europos Informacijos centre „Europos kalbos“. Veikdami kartu jie sudėjo Europos Sąjungos žemėlapį-dėlionę, bandė atspėti, kokia kalba parašyti žodžiai kortelėse. Mokiniai susipažino su Europos Sąjungos įtaka kasdieniniam gyvenimui, jaunimo galimybėmis, ES istorija, simboliais.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija