Kalėdiniai renginiai gimnazijoje

Vėl apsisuko laiko ratas ir sulaukėme gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Paskutinę savaitę prieš atostogas gimnazijoje vyko kalėdiniai renginiai, atnešę daug šurmulio, geros nuotaikos ir linksmybių. Gruodžio 20 d. vyko renginys „Kalėdų pramogos“. Po gimnaziją vaikščiojo kalėdotojai, kurie visus sveikino su šventėmis, dainavo kalėdines dainas, pranašavo ateitį. Gruodžio 21 d. gimnazijos bendruomenė stebėjo kalėdinį vaidinimą, skirtą Kristaus gimimo šventei. Mokiniai labai atsakingai ruošėsi laukiamiausiam žiemos renginiui „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Jie vaidino, šoko, dainavo, visi pasirodymai buvo originalūs ir nuotaikingi. Visą savaitę vyravo šventinė nuotaika, suteikusi daug džiaugsmo ir gerų emocijų.