Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil. Nr.Vardas, pavardėPareigosEl. pašto adresas
@skorinosgimnazija.lt
1. Diana Stachnovič Direktorė, baltarusių kalbos mokytoja diana.stachnovic
2. Nijolė Bagdonienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui nijole.bagdoniene
3. Jūratė Norvaišienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja  jurate.norvaisiene
4. Semionas Kirilovas Direktoriaus pavaduotojas  ūkio reikalams, neformalaus ugdymo mokytojas semionas.kirilovas
5. Armen  Barsamyan Anglų kalbos mokytojas armen.barsamyan
6. Jelena Baziuk Baltarusių kalbos mokytoja jelena.baziuk
7. Artur Bajor Šokio mokytojas artur.bajor
8. Vita Budinienė Lietuvių kalbos mokytoja vita.budiniene
9. Valiantsina Franiuk Tikybos mokytoja valiantsina.franiuk
10. Ramunė Goberienė Fizikos mokytoja ramune.goberiene
11. Lina Grigonienė Kūno kultūros mokytoja lina.grigoniene
12. Miglė Grigonytė Dailės mokytoja migle.grigonyte
13. Svetlana Griško Chemijos ir biologijos mokytoja svetlana.grisko
14. Aleksandr Janushkevich Informacinių technologijų mokytojas aleksandr.janushkevich
15. Erika Jurkevičiūtė Pradinių klasių mokytoja erika.jurkeviciute
16. Aurelija Karsokienė Anglų kalbos mokytoja aurelija.karsokiene
17. Marija Kačan Matematikos mokytoja marija.kacan
18. Valentina Kovalčuk Muzikos mokytoja valentina.kovalcuk
19. Tadeuš Ladyš Vokiečių kalbos mokytojas  tadeus.ladys
20. Leokadija Miloš Rusų kalbos mokytoja leokadija.milos
21. Tatjana Mitrofanova Matematikos mokytoja tatjana.mitrofanova
22. Nina Petkevich Baltarusių kalbos mokytoja nina.petkevich
23. Natalja Popravko Anglų kalbos mokytoja natalja.popravko
24. Ana Putjato Pradinių klasių mokytoja ana.putjato
25. Regina Račkauskienė Lietuvių kalbos mokytoja regina.rackauskiene
26. Tamara Skrobat Priešmokyklinės grupės auklėtoja tamara.skrobat
27. Olga Skorochodova Logopedė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė olga.skorochodova
28. Larisa Slesareva Psichologė larisa.sliesareva
29. Aleksandra Subkienė Lietuvių kalbos mokytoja aleksandra.subkiene
30. Oleg Šliachtenko Tikybos mokytojas oleg.sliachtenko
31. Galina Šupė Etikos mokytoja (antr.) galina.supe
32. Gelena Tribockaja Pradinių klasių mokytoja gelena.tribockaja
33. Galina Uždavinienė Istorijos mokytoja galina.uzdaviniene 
34. Galina Vincukevičienė Geografijos, ekonomikos ir technologijų mokytoja galina.vincukeviciene
35. Jelena Zabelskaja Pradinių klasių mokytoja jelena.zabelskaja

all