Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil. Nr.Vardas, pavardėPareigosEl. pašto adresas
@skorinosgimnazija.lt
1. Diana Stachnovič Direktorė, baltarusių kalbos mokytoja diana.stachnovic
2. Nijolė Bagdonienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui nijole.bagdoniene
3. Jūratė Norvaišienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja  jurate.norvaisiene
4. Semionas Kirilovas Direktoriaus pavaduotojas  ūkio reikalams, neformalaus ugdymo mokytojas semionas.kirilovas
5. Armen  Barsamyan Anglų kalbos mokytojas armen.barsamyan
6. Jelena Baziuk Baltarusių kalbos mokytoja jelena.baziuk
7. Artur Bajor Šokio mokytojas artur.bajor
8. Valiantsina Franiuk Tikybos mokytoja valiantsina.franiuk
9. Ramunė Goberienė Fizikos mokytoja ramune.goberiene
10. Lina Grigonienė Kūno kultūros mokytoja lina.grigoniene
11. Miglė Grigonytė Dailės mokytoja migle.grigonyte
12. Svetlana Griško Chemijos ir biologijos mokytoja svetlana.grisko
13. Aleksandr Janushkevich Informacinių technologijų mokytojas aleksandr.janushkevich
14. Erika Jurkevičiūtė Pradinių klasių mokytoja erika.jurkeviciute
15. Marija Kačan Matematikos mokytoja marija.kacan
16. Natallia Keizo Anglų kalbos mokytoja natallia.keizo
17. Valentina Kovalčuk Muzikos mokytoja valentina.kovalcuk
18. Leokadija Miloš Rusų kalbos mokytoja leokadija.milos
19. Nina Petkevich Baltarusių kalbos mokytoja nina.petkevich
20. Natalja Popravko Anglų kalbos mokytoja natalja.popravko
21. Ana Putjato Pradinių klasių mokytoja ana.putjato
22. Regina Račkauskienė Lietuvių kalbos mokytoja regina.rackauskiene
23. Tamara Skrobat Priešmokyklinės grupės auklėtoja tamara.skrobat
24. Olga Skorochodova Logopedė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė olga.skorochodova
25. Larisa Slesareva Psichologė larisa.sliesareva
26. Aleksandra Subkienė Lietuvių kalbos mokytoja aleksandra.subkiene
27. Oleg Šliachtenko Tikybos mokytojas oleg.sliachtenko
28. Teresa Šukelovič Matematikos mokytoja teresa.sukelovic
29. Galina Šupė Etikos mokytoja (antr.) galina.supe
30. Gelena Tribockaja Pradinių klasių mokytoja gelena.tribockaja
31. Galina Uždavinienė Istorijos mokytoja galina.uzdaviniene 
32. Galina Vincukevičienė Geografijos, ekonomikos ir technologijų mokytoja galina.vincukeviciene
33. Jelena Zabelskaja Pradinių klasių mokytoja jelena.zabelskaja

all