Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil. Nr.Vardas, PavardėPareigosEl. pašto adresas
@skorinosgimnazija.lt
 1. Diana Stachnovič Direktorė, baltarusių kalbos mokytoja diana.stachnovic 
2. Nijolė Bagdonienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui nijole.bagdoniene 
3. Jūratė Norvaišienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja  jurate.norvaisiene
4. Semionas Kirilovas Direktoriaus pavaduotojas  ūkio reikalams, neformalaus ugdymo mokytojas semionas.kirilovas 
5. Armen  Barsamyan Anglų kalbos mokytojas armen.barsamyan 
6. Jelena Baziuk Baltarusių kalbos mokytoja jelena.baziuk 
7. Valiantsina Franiuk Tikybos mokytoja valiantsina.franiuk 
8. Ramunė Goberienė Fizikos mokytoja ramune.goberiene 
9. Lina Grigonienė Kūno kultūros mokytoja lina.grigoniene 
10. Miglė Grigonytė Dailės mokytoja migle.grigonyte 
11. Svetlana Griško Chemijos ir biologijos mokytoja svetlana.grisko 
12. Aleksandr Janushkevich Informacinių technologijų mokytojas aleksandr.janushkevich 
13. Jurgita Jurgaitienė Šokio mokytoja jurgita.jurgaitiene 
14. Erika Jurkevičiūtė Pradinių klasių mokytoja erika.jurkeviciute 
15. Marija Kačan Matematikos mokytoja marija.kacan 
16. Valentina Kovalčuk Muzikos mokytoja valentina.kovalcuk 
17. Regina Kozlovskienė Etikos mokytoja regina.kozlovskiene 
18. Tadeuš Ladyš Vokiečių kalbos mokytojas  tadeus.ladys
19. Leokadija Miloš Rusų kalbos mokytoja leokadija.milos 
20. Tatjana Mitrofanova Matematikos mokytoja tatjana.mitrofanova
21. Nina Petkevich Baltarusių kalbos mokytoja nina.petkevich 
22. Natalja Popravko Anglų kalbos mokytoja natalja.popravko 
23. Ana Putjato Pradinių klasių mokytoja ana.putjato 
24. Regina Račkauskienė Lietuvių kalbos mokytoja regina.rackauskiene 
25. Tamara Skrobat Priešmokyklinės grupės auklėtoja tamara.skrobat 
26. Olga Skorochodova Logopedė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė olga.skorochodova 
27. Larisa Slesareva Psichologė larisa.sliesareva 
28. Aleksandra Subkienė Lietuvių kalbos mokytoja aleksandra.subkiene 
29. Oleg Šliachtenko Tikybos mokytojas oleg.sliachtenko 
30. Gelena Tribockaja Pradinių klasių mokytoja gelena.tribockaja 
31. Galina Uždavinienė Istorijos mokytoja galina.uzdaviniene 
32. Galina Vincukevičienė Geografijos, ekonomikos ir technologijų mokytoja galina.vincukeviciene 
33. Nadežda Volkova  Neformalaus ugdymo mokytoja nadezda.volkova 
34. Jelena Zabelskaja Pradinių klasių mokytoja jelena.zabelskaja 

all