Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil. Nr.Vardas, pavardėPareigosEl. pašto adresas
@skorinosgimnazija.lt
 1. Diana Stachnovič Direktorė, baltarusių kalbos mokytoja diana.stachnovic
2. Nijolė Bagdonienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui nijole.bagdoniene
3. Jūratė Norvaišienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja  jurate.norvaisiene
4. Semionas Kirilovas Direktoriaus pavaduotojas  ūkio reikalams, neformalaus ugdymo mokytojas semionas.kirilovas
5. Armen  Barsamyan Anglų kalbos mokytojas armen.barsamyan
6. Jelena Baziuk Baltarusių kalbos mokytoja jelena.baziuk
7. Valiantsina Franiuk Tikybos mokytoja valiantsina.franiuk
8. Ramunė Goberienė Fizikos mokytoja ramune.goberiene
9. Lina Grigonienė Kūno kultūros mokytoja lina.grigoniene
10. Miglė Grigonytė Dailės mokytoja migle.grigonyte
11. Svetlana Griško Chemijos ir biologijos mokytoja svetlana.grisko
12. Aleksandr Janushkevich Informacinių technologijų mokytojas aleksandr.janushkevich
13. Jurgita Jurgaitienė Šokio mokytoja jurgita.jurgaitiene
14. Erika Jurkevičiūtė Pradinių klasių mokytoja erika.jurkeviciute
15. Marija Kačan Matematikos mokytoja marija.kacan
16. Valentina Kovalčuk Muzikos mokytoja valentina.kovalcuk
17. Regina Kozlovskienė Etikos mokytoja regina.kozlovskiene
18. Tadeuš Ladyš Vokiečių kalbos mokytojas  tadeus.ladys
19. Leokadija Miloš Rusų kalbos mokytoja leokadija.milos
20. Tatjana Mitrofanova Matematikos mokytoja tatjana.mitrofanova
21. Nina Petkevich Baltarusių kalbos mokytoja nina.petkevich
22. Natalja Popravko Anglų kalbos mokytoja natalja.popravko
23. Ana Putjato Pradinių klasių mokytoja ana.putjato
24. Regina Račkauskienė Lietuvių kalbos mokytoja regina.rackauskiene
25. Tamara Skrobat Priešmokyklinės grupės auklėtoja tamara.skrobat
26. Olga Skorochodova Logopedė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė olga.skorochodova
27. Larisa Slesareva Psichologė larisa.sliesareva
28. Aleksandra Subkienė Lietuvių kalbos mokytoja aleksandra.subkiene
29. Oleg Šliachtenko Tikybos mokytojas oleg.sliachtenko
30. Gelena Tribockaja Pradinių klasių mokytoja gelena.tribockaja
31. Galina Uždavinienė Istorijos mokytoja galina.uzdaviniene 
32. Galina Vincukevičienė Geografijos, ekonomikos ir technologijų mokytoja galina.vincukeviciene
33. Nadežda Volkova  Neformalaus ugdymo mokytoja nadezda.volkova
34. Jelena Zabelskaja Pradinių klasių mokytoja jelena.zabelskaja

all