Tarptautinis Erasmus+ projektas „Leading Future Minds”

Mūsų mokykla dalyvauja Erasmus+ projekte „Leading Future Minds” 2020-2022 m.m. Šio projekto tikslas – gerinti mokinių bendravimo ir bedradarbiavimo įgūdžius, kritinį mąstymą, anglų kalbos žinias, ugdyti pagarbų santykį su bendraamžiais ir su suaugusiaisiais bei formuoti sąmoningą, politiškai išprususį Europos pilietį. Projekte dalyvauja 4 šalys: Rumunija, Lietuva, Turkija, Graikija. 2020-2021m visi susitikimai vyko virtualioje erdvėje.

Digital literacy and safe internet

Digital Literacy

World Water Day

 • Untitled
 • Untitled
 • Untitled
 • bkjbjk
 • dasf
 • drhtrd
 • hmyhj
 • iliyuhk
 • rtjrt
 • task
 • tasks
 • yuk
 • yukyuk
 • Untitled
 • Untitled
 • Untitled
 • bkjbjk
 • dasf
 • drhtrd
 • hmyhj
 • iliyuhk
 • rtjrt
 • task
 • tasks
 • yuk
 • yukyuk

logo