Folkloro festivalis „Mūsų paveldas“

Įgyvendinant projektą ENI-LLB-0-249 „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VšĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“, 2020 m. sausio 31 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija organizavo tarptautinį vaikų folkloro festivalį „Mūsų paveldas“. Jame dalyvavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos ansamblis „Siena“ ir tautinių šokių kolektyvas „Linelis“, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos meno kolektyvai „Žavaronački“ („Vieversėliai“) ir „Lianok“ („Linelis“), Lydos (Baltarusija) 4-osios vidurinės mokyklos vokalinis ansamblis „Ovacija“, liaudies šokių ansamblis „Pramenčik“ („Spindulėlis“) ir liaudies instrumentų orkestras „Perazvon“ („Gaudesys“). Festivalio žiūrovai klausėsi skambių dainų, nuotaikingų orkestro melodijų, o jauniesiems šokėjams negailėjo plojimų.

Dėkojame visiems už šypsenas, gerą nuotaiką ir prasmingą laiką!

 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG

logo