Projekto ENI-LLB-0-249 „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VŠĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“ partnerių administracinis susitikimas Lydoje

2019 m. rugsėjo 25 d. Lydos 4-ojoje vidurinėje mokykloje įvyko projekto „Šiuolaikinės etnokultūrinės aplinkos kūrimas Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir VŠĮ „Lydos 4-oji vidurinė mokykla“ partnerių administracinis susitikimas. Jo metu buvo aptarti aktualūs projekto įgyvendinimo klausimai, veiklos ir įgyvendinimo terminai. Kartu su Lydos 4-osios vidurinės mokyklos direktoriumi pasidžiaugta, kad iš ES projekto lėšų vasarą buvo atnaujinta Lydos 4-osios vidurinės mokyklos sporto salė ir persirengimo patalpos. Lydos partneriai taip pat pasidalijo patirtimi apie organizuotą etnokultūrinę stovyklą Lydoje rugpjūčio mėnesį, susitarė dėl bendro įvadinio etnokultūros seminaro mokytojams Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje ir administracinio susitikimo Vilniuje.

logo