Mokinių pažintis su profesijomis

Lapkričio mėn. mūsų gimnazijos šeštokai pradėjo pažintį su profesijomis. Iš pradžių  jie nuvyko į Vilniaus centrinį paštą, kur susipažino su pašto istorija, teikiamomis paslaugomis, pašte dirbančių žmonių kasdieniu darbu. Darbuotojai papasakojo apie pašto ženklus: kokie buvo pirmieji pašto ženklai, kokie gaminami šiandien, kaip jie atsiranda (nuo piešimo iki spausdinimo), kaip kolekcionuojami pašto ženklai ir pan. Mokiniai susipažino su  Lietuvos ir užsienio šalių pašto ženklų kolekcijomis.

Kiek vėliau  6 klasės vadovė Galina Vincukevičienė nusprendė supažindinti mokinius su bankininko profesija ir su  klase nuvyko į AB „Swedbank" centrinę būstinę. Ekskursijos metu vaikai aplankė banke esantį muziejų, biblioteką bei kitas erdves, susipažino su kasdiene darbuotojų veikla.

Mėnesio pabaigoje šeštokų laukė  išvyka į siuvimo fabriką UAB "Vilsata". Į savo darbovietę  mokinius pakvietė 6 klasės mokinės Alesios Lukaševič  mama, kuri dirba šioje įmonėje. Vaikai pamatė, kaip audiniai virsta gražiais drabužiais.

Džiugu, kad mokiniai domisi profesijomis ir drąsiai ieško atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P