Atėjo RUGSĖJIS ...

Rugsėjo 1 dieną Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokiniai, nešini ilgakočiais kardeliais, rožėmis ir kitais rudens žiedais, vėl susirinko prie mokslo ir žinių slenksčio. Kai kuriems tai įprasta naujų mokslo metų pradžia, kitiems – labai svarbus etapas. Ypač pirmokams ir dvyliktokams.

Su mokslo ir žinių diena gimnazijos bendruomenę pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti gimnazijos direktorės pareigas, Diana Stachnovič, kuri visiems linkėjo prasmingo susikaupimo, mokiniams - sėkmės mokantis, mokytojams - kūrybingo darbo, tėvams – kantrybės. Džiugu, jog renginyje dalyvavo garbių svečių: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandr Korol, Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje Ministrė patarėja Liudmila Tatarinovič ,Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė Vida Montvydaitė, Vilniaus miesto Karoliniškių seniūnijos seniūnė Violeta Gedminaitė, Gudų visuomeninių organizacijų susivienijimo prezidentė Larisa Sliesareva, Jurijaus Zimnickio premijos steigėja Tatjana Skorienė. Svečiai gimnazijos bendruomenei linkėjo sėkmės, kantrybės, įteikė vertingų dovanų.

Lyg vasara,
bet namai jau kvepia obuoliais,
vazoje puikuojasi jurginai – rudens gėlės…
Atėjo RUGSĖJIS...

Tegul ši mokslo metų pradžia būna šviesi ir neišblėsta žinių siekimas visus metus!

 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • MG
 • MG
 • MG
 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • MG
 • MG
 • MG